NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Co zabrać na rejs statkiem

Przygotowania do rejsu statkiem mogą być wyczerpujące. Szczególnie jeżeli nie wiesz, co ze sobą zabrać. Dowiedz się jakie niezbędne rzeczy muszą znaleźć się w Twojej walizce, a jakie spokojnie możesz zostawić w domu.

Wyspy Aran – ucieczka od codzienności

Wyspy Aran to prawdziwa perełka Irlandii. Mieszkańcy wysp jako jedyni w Irlandii posługują się językiem irlandzkim, a języka angielskiego uczą się dodatkowo w szkołach. Jeden dzień na wyspach Aran sprawi, że zmienisz swoje postrzeganie świata.

Najpiękniejsze kadry z Karaibów

Zamieściłam tutaj najpiękniejsze zdjęcia z mojej ostatniej podróży na Wyspy Karaibskie. Mam nadzieję, że fotki Ci się spodobają i może zainspirują do wypadu do karaibskiego raju 🙂

Jak powstaje kakao

Kakao to jeden z podstawowych produktów kuchennych który używany na co dzień. Zastanawiałeś się kiedyś skąd bierze się kakao? Podczas mojej podróży po Karaibach miałam okazję zgłębić ten temat i dowiedzieć się więcej o kakao.

Grenada – poczuj magię Korzennej Wyspy

Grenada zwana także Wyspą Korzenną to najbardziej zielona i dzika wyspa na Karaibach. Drzewa kakaowca, bananów, gałki muszkatołowej, czy mango rosną tam wszędzie. Klimat i krajobraz wyspy są niepowtarzalne.