NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Ramadan i podróż do Marrakeszu

Twój wyjazd do Maroka przypada na okres Ramadanu? Zadajesz sobie pytania, czy jechać i czy Ramadan wpłynie negatywnie na Twój wypoczynek? Przygotowałam dla Ciebie kącik porad i wskazówek, jak zachowywać się w Maroko podczas Ramadanu.

Bezpieczeństwo w Marrakeszu

Wielu turystów omija Marakesz szerokim łukiem obawiając się o niski stopień bezpieczeństwa. Spędziłam w Marakeszu 10 dni i ani przez chwilę nie czułam się zagrożona. Wiedziałam bowiem, jakie sztuczki czekaja na turystów w Czerwonym Mieście.

Irlandia na zdjęciach

Irlandia na zdjęciach w moim obiektywie. Znajdziesz tutaj fotki z różnych miejsc na Zielonej Wyspie. Krajobrazy, natura, zamki i wiele więcej.

Półwysep Dingle – prawdziwa perła Irlandii

Półwysep Dingle powinien zostać okrzyknięty najpiękniejszym miejscem w Irlandii! Majestatyczne klify, białe plaże, zielone pola i wszechobecna cisza i spokój tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca. Zobacz, jak zwiedzić Dingle w jeden dzień.

Co zabrać na rejs statkiem

Przygotowania do rejsu statkiem mogą być wyczerpujące. Szczególnie jeżeli nie wiesz, co ze sobą zabrać. Dowiedz się jakie niezbędne rzeczy muszą znaleźć się w Twojej walizce, a jakie spokojnie możesz zostawić w domu.

Wyspy Aran – ucieczka od codzienności

Wyspy Aran to prawdziwa perełka Irlandii. Mieszkańcy wysp jako jedyni w Irlandii posługują się językiem irlandzkim, a języka angielskiego uczą się dodatkowo w szkołach. Jeden dzień na wyspach Aran sprawi, że zmienisz swoje postrzeganie świata.