NAJNOWSZE ARTYKUŁY

Shannon i okolice w jeden dzień

Shannon to małe miasteczko położone w zachodniej Irlandii, które znane jest przede wszystkim z lotniska. W okolicach Shannon znajduje się wiele ciekawych atrakcji, które warto odwiedzić. Przekonaj się sam!

Barbados – co zobaczyć na Barbadosie

Barbados to jedna z najpiękniejszych wysp na Karaibach, na której miałam okazję spędzić 2 dni. W ciągu tych 2 dni udało mi się zobaczyć wszystkie główne atrakcje wyspy i nawet trochę poleniuchować na plaży.

Jeden dzień na karaibskiej Martynice

Planujesz wypad na francuską Martynikę? Świetny pomysł! Zobacz, jakie atrakcje warto zobaczyć i jak spędzić jeden dzień na Martynice. Gwarantuję, że na Martynice nie będziesz się nudzić.

Maroko w moim obiektywie

Zobacz galerię moich osobistych zdjęć z wyprawy do Maroka. Znajdziesz tam fotki z moich ulubionych miejsc w Marrakeszu i okolicach. Jeżeli zastanawiasz się, czy wybrać się w te rejony, to może moje fotki Cię przekonają 😉

Snurkowanie na karaibskiej Gwadelupie

Francuska wyspa Gwadelupa na Karaibach to raj dla miłośników podwodnego życia. Grzechem jest odwiedzić Gwadelupę i nie zanurzyć się w krystalicznie czystych wodach na wyspie. Sprawdź, gdzie najlepiej pływać i snurkować na Gwadelupie.